Сертифікати та дослідження

Реєстраційне посвідчення «Ентеронормін»

Згідно законів України «Про ветеринарну медицину», ветеринарний препарат дозволяється використовувати на території України, після проходження державної реєстрації. На підставі експертного висновку, ветпрепарат, який отримав позитивне рішення, вноситься до реєстру та отримує реєстраційне посвідчення.

Сертифікат якості продукції

Кожна серія виготовленою продукції перевіряється на відповідність до вимог реєстраційного свідоцтва. При перевірці звертають увагу на хімічні, біологічні та фізичні показники препарату. Лише після позитивного результату відповідності, продукція допускається до продажу.

Сертифікат якості ISO 9001:2008

Міжнародний стандарт сертифікації на відповідність ISO 9001 – один з основних показників, на які звертають увагу споживачі при виборі виробника продукції. Сертифікат підтверджує високу організованість системи внутрішніх бізнес-процесів, які контролюють якість продукції.

Сертифікат Органік стандарт

Перший український сертифікаційній орган, що здійснює інспекцію та сертифікацію органічного виробництва, ТОВ «Органік стандарт» був створений в рамках українсько-швейцарського проекту «Органічна сертифікація та розвиток органічного ринку в Україні» в 2007 році.

Антагоністична активність препарату “Ентеронормін” in vitro

Препарат має виражену антагоністичну активність по відношенню до патогенних видів бактерій: Escherichia coli, Salmonella enteritidis, Corynebacterium xerosis, Pseudomonas aeruginosa ATCC №2853 (F), Staphylococcus epidermidis.

Антагоністична активність препарату “Ентеронормін” in vitro до збудника американського гнильця бджіл

Препарат має виражену антагоністичну активність по відношенню до збудника американського гнильця бджіл: Bacillus larvae (діаметр зони затримки росту: 22±0,2 мм).

Вплив “Йодіс+Se” на концентрацію КУО/г препарату “Ентеронормін”

В комплексному препараті “Ентеронормін” з водним розчином “Йодіс+Se” використовується найефективніше співвідношення компонентів. Найкращий результат досягнуто за умов: 1 г “Ентеронорміну” + 5 см³ розчину (1 ч. Йодіс-концентрат плюс Se: 6 ч. стерильного фізіологічного розчину = 1:6).

Антагоністична активність препарату “Ентеронормін” in vitro до бактерії Serratia marcescens

Препарат ЕНТЕРОНОРМІН для бджільництва володіє антагоністичною активністю проти бактерії Serratia marcescens (діаметр зони затримки росту: 10±0,1 мм).

Результати визначення антагоністичної активністі препарату “Ентеронормін” in vitro до патогенних видів бактерій Enterobacter aerogenes, Klebsiella pneumonia

Препарат має антагоністичну активність по відношенню до Enterobacter aerogenes, Klebsiella pneumonia.